Oddajemy do Państwa dyspozycji luksusowo, nowocześnie urządzony, klimatyzowany apartament dla 4osób o pow.50m2.
Apartament składa się z salonu, kuchni z jadalnią, sypialni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Na ścianach w kuchni i łazience atrakcyjna mozaika. Duży, słoneczny balkon o pow 9m2, na stronę płd z widokiem na las.
Położony w pasie nadmorskim, na terenie parku krajobrazowego, w nowym kompleksie apartamentów Willa Cztery Żywioły, Willa Woda, na pierwszym piętrze, winda z garażu, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Obiekt strzeżony, Wyjątkowo pięknie położony na wydmach,w otoczeniu lasów, do pięknej piaszczystej plaży 100m przejściem przez las i wydmy. Ciche i spokojne otoczenie. Z balkonu słychać szum morza i czuje się morską bryzę przesyconą jodem.
Do gwarnego deptaka w centrum Juraty prowadzącego od Hotelu Bryza na molo i nad zatokę 300m. W pobliżu wieża widokowa, ogólnodostępny basen kryty ze zjeżdżalnią, sauna i SPA w hotelu Morskie Oko, korty tenisowe, ścieżki spacerowe i rowerowe.
Na wyposażeniu apartamentu wszelkie udogodnienia:
Salon - klimatyzacja, komplet wypoczynkowy z rozkładaną kanapą, TV LCD 37cali, kino domowe, telewizja na kartę nTV HD (opłacona), podłoga z drewna egzotycznego, wyjście na balkon.
Kuchnia - zmywarka, pralka, lodówkozamrażarka, mikrofala, piekarnik, ekspres do kawy ciśnieniowo-przelewowy, płyta ceramiczna 4 pola grzejne, pochłaniacz, czajnik elektryczny, komplet garnków, sztućców, naczyń i szkła, blat granitowy, stół, 5 krzeseł.
Sypialnia - łóżko małżeńskie, klimatyzacja, DTV 26cali , wyjście na balkon, szafki, komplet pościeli. Na wyposażeniu składane łóżeczko dla małego dziecka z materacykiem.
Łazienka- kabina prysznicowa, WC, umywalka, suszarka do włosów.
Przedpokój - zabudowa szafami, odkurzacz, lustra, domofon, żelazko, deska do prasowania.
Balkon - komplet leżakokrzeseł, stolik, rozkładana suszarka.
Garaż - miejsce parkingowe w garażu podziemnym
Rowery - do dyspozycji gości w cenie apartamentu 2 rowery z przerzutkami - męski i damski . Kije do nordic walking - 2kpl.
Internet - bezprzewodowo -"hot spot" na terenie obiektu.
Ceny apartamentu:
Poza sezonem - 350zł/dobę/apartament
od 27.04 do 06.06 - 450zł/dobę
od 07.06 do 22.06 - 550zł/dobę
od 23.06 do 30.06 - 650zł/dobę
od 30.06 do 04.08 - 750zł/dobę
od 04.08 do 02.09 - 650zł/dobę
od 02.09 do 23.09 - 450zł/dobę
od 22.12 do 02.01 - 450zł/dobę
Przy pobytach krótszych niż 4 dni dopłata za sprzątanie 100zł jednorazowo.
Miejsce postojowe w garażu podziemnym jest wliczone w cenę.
W sezonie wynajem możliwy tylko na okresy całotygodniowe od soboty do soboty.
Doba hotelowa zaczyna się o godz 16 w dniu przyjazdu i kończy o godz.10.30 w dniu wyjazdu.
Prosimy o palenie tylko na balkonie.
Obowiązuje zaliczka w momencie rezerwacji 30%, reszta w terminie 15 dni przed przyjazdem.