wróć do listy obiektów »

Bar Clio - Hel (Półwysep Helski)

Jesteś zalogowanyX

 

Dziękujemy za dodanie opinii!

Zachęcamy do oceny innych obiektów, restauracji, klubów oraz atrakcji turystycznych

Zamknij

Jesteś zalogowanyX

 

Dziękujemy za dodanie opinii!

Jeœli masz ochotę dodaj kolejne opinie o jedzeniu, noclegach, atrakcjach...

A teraz dajemy Ci kartę rabatowš Fresh Zone, dzieki której uzyskasz zniżki na atrakcje turystyczne !

kliknij w obrazek, aby pobrać e-kartę w PDF

 

Zamknij

Dodaj opinię o obiekcieX

Oceń standard lokalu według kryteriów

(zaznacz tylko te kryteria, które dortyczą tego obiektu)

Napisz rezencję o obiekcie:

dodaj opinię

Komu polecasz ten obiekt?

Aby dodać opinię, zaloguj się:X

Bar Clio

 ocena 3,3

16 oceniających

ul. Ks.Bernarda Sychty 53; Jastarnia 84-140

Bar Clio to miejsce spotkań dla całej rodziny. Najpopularniejsze dania to chociażby rewelacyjna kwaśnica kaszubska, sandacz w śmietanie czy dorsz w jarzynach! Przesympatyczna obsługa chętnie doradzi, a same zamówienie wydawane jest miemalże od ręki! Bardzo polecamy, można tu smacznie zjeść i nacieszyć się klimatem Jastarni!

Opis:

    

 

Lokalizacja obiektu

 

Średnia ocena 

3,3 / 5

dodaj opinię

Średnie oceny obiektu

Standard obiektu:

jedzenie / napoje

wystrój

obsługa

jakość do ceny

Opinie gości

  • O samym miejscu nic nie powiem bo byłem tam za krótko żeby ocenić (W sensie nic nie zjadłem ) za to o Panu Jacku za kasy mogę powiedzieć że takiego buca nie spotkałem chyba nigdzie. Myślę że spokojnie można by go na jakaś wystawę pajacow ustawić. Ewidentnie poczuł się zbulwersowany że zamowilismy jedzenie tylko dla dziecka. Nie polecam i radzę omijać to miejsce szerokim łukiem.

  • Pan przy barze bardzo niemiły. Raczył w chamski sposób skomentować to co zamawiałam. Nie polecam.

  • Pan J. bardzo arogancki i bezczelny!!! W jedzeniu znaleziony włos z rozdwojowymi końcówkami!!!

  • Jedzenie dobre, ale pan za kasą arogancki. Próbował nam wmówić, że zamawialiśmy piwo i nakrzyczał na nas co on ma teraz z tym piwem zrobić. Kelnerki miłe.

  • Świetne miejsce z prostym polskim jedzeniem... obsługa profesjonalna, zawsze pod krawatem, tempo obsługi bije wszystkie lokale w Jastarnii na łeb na szyje! Zazwyczaj zupa stoi na stole zanim klient dojdzie do tego stołu po zapłaceniu za posiłek w kasie...

  • Beznadziejna, arogancka obsługa , która wygania gości, zwłaszcza tych z małymi dziećmi, których wyraźnie nie znosi. Pełno w internecie komentarzy jak potraktowali niegrzecznie gości, zwłaszcza z małymi dziećmi. Pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby kelner obrażał gości, krzyczał za nimi, mimo że oni tego nie robili, cały czerwony ze złości. Kelner powinien w innym miejscu wylewać swoje frustracje a nie w pracy. Czasy sie komuś pomyliły. Nie dziwie się, że tam pusto

  • Od kilku lat korzystaliśmy z obiadów w Clio. Jeszcze kiedy pracowała sympatyczna pani (?)Maria. Lubiliśmy na tyle, że jeździliśmy rowerem 16 km w jedną stronę. Niestety po zmianie obsługi (został pan Jacek za kasą) zrobiło się na tyle niemiło, żpostanoeiliśmy już nigdy nie wracać w to miejsce. Jednym z powodów było aroganckie zachowanie i brak zgody na złączenie stolików (?).

  • Weszliśmy do restauracji na śniadanie, mieliśmy w rękach pączki które podjadaliśmy w drodze ( kończyliśmy je) po wejściu zostaliśmy wyproszeni. Szkoda, zjedliśmy naprzeciwko w innej restauracji. Jestem dorosły i nie zamierzałem spożywać pączków w restauracji, jedliśmy je w drodze. Nie dali sobie szansy na spróbowanie ich jedzenia, arogancki Pan z brodą!

  • Od 15 lat wakacje w Jastarni to moja ogromna przyjemność i mała tradycja, tak jak obiadki w "OILCRAB", jak przekornie nazywamy to miejsce.Pierwsze zupki jadaliśmy jeszcze gdy bar był po przeciwnej stronie ulicy , na terenie obecnego targowiska, w niewielkim barako-straganiku.Zaletą jest nie tylko domowy smak potraw, ale fakt ,że w największe nawet upały nigdy nic nie było zepsute , nic nie zaszkodziło. A poziom jakości i urozmaiceń raczej rośnie. Niezmienne są niektóre osoby z obsługi -miło tam wracać.... Nie mogę się już doczekać MS w piłce przy piwku w Barze Clio... Do miłego spotkania!

  • Byliśmy w maju. Jedzenie świeże i gorące. Pyszne! Cena adekwatna do jakości :)

więcej opinii

Ta reklama została wyświetlona: 988876 razy

wróć do listy obiektów »
obiekt,Bar Clio,da74fe77,410.html,f:,g:,