najnowsze oferty !

Ogłoszenia - praca

Szukaj w ogłoszeniach

pracownik serwisu sprzątającego - praca stała - całoroczna

data utworzenia: 2016-02-11

data wygaśnięcia: 2016-02-18

adres:Portowa 43/ pok. 5

email:info@blueapart.pl

nr telefonu:+48501230659

www:www.blueapart.pl

miasto:Jastarnia

treść ogłoszenia

Siedziba Pracodawcy/ Miejsce zatrudnienia:

BlueApart Apartamenty Jastarnia

ul. Portowa 43/ pok. 5

84-140 Jastarnia

Nazwa Pracodawcy:

BlueApart Apartamenty

ul. Władysława Łokietka 7d/2

59-225 Chojnów

NIP: 691-250-77-95

Stanowisko: Pracownik Serwisu Sprzątającego

Obowiązki: Sprzątanie Luksusowych Apartamentów

Wymagania: prawo jazdy kat. B

Mile widziane: doświadczenie w pracy na dowolnym stanowisku w służbie pięter w hotelu, doświadczenie w sprzątaniu mieszkań lub apartamentów wynajmowanych na krótkie pobyty,

Mile widziani absolwenci technikum hotelarskiego

Wymiar czasu pracy: pełny

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Dodatkowe informacje: wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i posiadanego doświadczenia, na poziomie 1350 - 1500zł netto, praca stała - całoroczna

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na
  • Aby ukryć schowek, kliknij na
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.