najnowsze oferty !

Hel (Półwysep Helski) - Imprezy

Imprezy na Helu
Poniżej przedstawiamy imprezy na Półwyspie Helskim.
Zobacz także: jedzenie oraz wszystkie imprezy.
Sprawdzaj i dodawaj opinie na temat obiektów na Helu.
 Zobacz imprezy
w Helu na mapie

mapa

Imprezy na Helu

Zakres cen: od 19.00 do 200.00 zďż˝ | Oceny 0,00/ 5 - 0 opinii

BEACH BAR

 ocena 0

0 oceniających

www.beachbar.pl 

ul. Rybacka 33 , 84-140, Jastarnia

Tel: 515151514

BEACH BAR zapełnia lukę na mapie imprezowej Półwyspu Helskiego. To miejsce które zrelaksuje ciało i roztańczy umysł. Tworzymy miejsce w którym dominować będą nowoczesne, popularne nurty muzyczne: House, Disco, Electro - do szaleńczej zabawy , ale również Ambient i Chillout dla uspokojenia ducha.

Solar Beach Bar

Beach Bar przy campingu Solar na Półwyspie Helskim ulubionym miejscu kite i windsurfingowców. W Solar Beach Barze co wieczór klubowe brzmienia, w lipcu i sierpniu znane cykle klubowe m.in.: Import! czy SQ na Hellu.

VooDoo Beach Bar

Beach Bar VooDoo mieści się na półwyspie helskim, w połowie drogi między Władysławowem a Jastarnią, na plaży od strony morza. Dojście od ulicy Bosmańskiej. Otwarte od połowy czerwca, do połowy września

Piekarnia Beach Bar

Lato... czasem deszczowe, czasem słoneczne - w naszym klimacie nawet najlepsza pogodynka tego nie przewidzi... Jedno jest pewne - 3/4 naszych klubowiczów woli spędzać weekendy nad morzem.
Wytłumaczenie jest proste - tyle samo kasy kosztuje porządny balet na sztucznej plaży w Wawie, co na prawdziwej plaży na wybrzeżu (wliczając dojazd i nocleg), a wyrwanie się z blokowiska = bezcenne...