najnowsze oferty !

Hel (Półwysep Helski) - windsurfing & kitesurfing

 Windsurfing & Kitesurfing na Półwyspie Helskim.

Sprawdź ofertę campingów, szkółek, bazy Windsurfingu & Kitesurfingu na Półwyspie Helskim.
 Zobacz windsurfing & kitesurfing
w Helu na mapie

mapa

windsurfing & kitesurfing na Helu

Zakres cen: od 19.00 do 200.00 zł | Oceny 4,00/ 5 - 4 opinii

Kite Szkoła

 ocena 5

1 oceniających

kiteszkola.pl 

ul. Helska 1, 84-141, Jurata

Tel: 796 33 90 44

czynne: W SEZONIE

Kiteszkola.pl to centrum szkolenia wind & kite surfingu w Juracie,
   •  szkolenia windsurfingowe
   •  szkolenia kitesurfingowe
   •  wypożyczalnia sprzętu wodnego ( wind, kite, sup )
   •  sklep
 • lokalizacja : Ośrodek AMW Rewita Jurata, przystań wodna AMW Rewita ( małe molo )
 • www.kiteszkola.pl - kitesurfing, windsurfing, SUP, sklep, wypożyczalnia

Board School (camping Małe Morze)

Nasza szkoła windsurfingu rozpoczęła działalność w 1992 roku na Mazurach w Ośrodku szkoleniowym w Ogonkach k / Węgorzewa pod nazwą Fun Board. W 1995 roku powstała nowa baza szkoleniowa nad Zatoką Pucką na Kempingu Małe Morze. W następnych latach Szkła podjęła ścisłą współpracę z firmą Board Sport w zakresie nowego sprzętu szkoleniowego i podniesienia standardu oferowanych usług. Wprowadziliśmy nowy program szkolenia - nowoczesny i dostępny dla każdego.
 

LOCALES (camping Chałupy 3)

To już nasz ósmy sezon razem z Wami na Półwyspie Helskim, na campingu Chałupy 3! Przez te lata wspólnie zebraliśmy mnóstwo doświadczeń oferując wszystkim naszym sympatykom niezapomniane wrażenia na wodzie podczas wakacji, doskonaląc w jak największym stopniu technikę pływania na desce. Jak zawsze skupiamy się na efektywności prowadzonych przez nas szkoleń stawiając od lat na najbardziej doświadczonych instruktorów, oferując przy tym sprzęt najlepszych marek windsurfingowych na rynku m.in. GOYA, JP, NEIL PRYDE, GUN SAILS, NAISH.
Dysponujemy bazą noclegową dla 33 osób w domkach drewnianych, świetlicą integracyjną z aneksem kuchennym, TV i DVD.
Camping nasz wyposażony jest w najlepsze sanitariaty na Półwyspie Helskim!
Nasza baza znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Surf Tawerny, co ułatwia organizowanie posiłków oraz imprez integracyjnych.
Gwarantujemy weekendowy nocleg dla osób pozostających na obozie dłużej niż tydzień.

Szkoła Kitesurfingu Kite Zone

 ocena 4,5

1 oceniających

https://www.kitesurf.pl 

ul. Starowiejska 3, 84-120, Władysławowo

Tel: 602 833 224

czynne: W SEZONIE

Program szkolenia w naszej szkole jest oparty na wytycznych Polskiego Związku Kiteboardingu. System szkoleniowy bazuje na czterech poziomach PZKITE. Po zakończeniu każdego etapu szkolenia otrzymasz od nas kartę progresu. Jest to imienna karta umożliwiającą kontynuację nauki oraz wypożyczanie sprzętu w innych bazach w Polsce i za granicą.

Wszystkie kursy w Kite Zone prowadzone są w systemie grupowym (2 osoby na instruktora) lub indywidualnym. Niezależnie czy przyjeżdżasz samemu, czy z partnerem pomożemy Ci dobrać najlepszy wariant szkolenia. Prowadzimy szkolenia na Najlepszym Spocie w Europie. Niski poziom wody w Zatoce Puckiej i duża przestrzeń sprawia, że nauka Chałupach jest bezpieczna i efektywna.

W Kite Zone prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania niezależnie od wieku kursantów. Przez ostatnie lata utwierdziliśmy się w przekonaniu, że kursy kitesurfingu są świetnym pomysłem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Rezerwacji kursów możecie dokonać drogą telefoniczną, mailową oraz poprzez nasz formularz online. Wpłacając zaliczkę otrzymacie rabat -10zz na całą ofertę!

 

OrkaSurf (camping Solar)

Nawet 60 osób na jednym obozie, przyczepy, piękny kemping, ogniska 10 metrów od plaży! Zatoka, woda i piekne zachody słońca. Doskonałe powietrze i cudownie ciche poranki. Tak właśnie unikalny jest Pólwysep Helski. Rezygnujemy z wykwintnych wygód, aby poczuć atmosfere obozu, przyjacielskiej integracji i nuty powrotu zapomnianych tradycji harcerskich.

 

Zachęcamy do kontaktu!

Szkoła Zdrowia

 ocena 0

0 oceniających

ul. Polna 5, 84-140 , Jastarnia

Szkoła Zdrowia jako firma działa oficjalnie od 1 czerwca 1992 roku. Oficjalnie, bo bazuje na wieloletnich doświadczeniach, już od początku lat sześćdziesiątych.

Założycielem i właścicielem Szkoły Zdrowia jest Lech Powolny – doktor nauk o wychowaniu fizycznym, propagator całożyciowych form aktywności fizycznej, teoretyk i praktyk atrakcyjnych i akceptowanych poszechnie sportów całego życia: narciarstwa, snowboardu i windsurfingu.

Nazwa Szkoła Zdrowia nie jest więc przypadkowa. Szkoła dlatego, że nawiązuje do kulturowych wartości edukacyjnycych, ktore mają swoje znaczenie w każdym wieku i na każdym poziomie motorycznego zaawansowania. Zdrowia zaś dlatego, że szeroko pojmowane zdrowie jest wartością uniwersalną, najlepiej chyba uzasadniającą potrzebę dbałości o własną sprawność, urodę i funkcjonalność.

Kite Park (camping Solar)

Kite Park został założony w 2001 roku przez Piotra Szewlakowa - instruktora kitesurfingu IKO (Level2), instruktora windsurfingu VDWS, instruktora sportu Polskiego Związku Snowboardu. 

KitePark to centrum sportów wodnych. Szkolimy i pływamy na kitesurfingu, windsurfingu, wake’u, surfingu i skimie. Lato spędzamy w naszej bazie na Półwyspie Helskim, na kempingu Solar, Chałupy IV (maj-wrzesień), a po sezonie trafiamy w najciekawsze zakątki świata, by poznawać nowe spoty. Sezon szkoleniowy więc trwa u nas cały rok.

FunBoard (camping Jastarnia)

 ocena 0

0 oceniających

84-140, Jastarnia

Instruktorzy naszej szkoły to osoby nieprzypadkowe, to doświadczeni i licencjonowani trenerzy, ludzie z pasją, prawdziwi wirtuozi w swojej branży - Priorytetem dla nas jest szkolenie na najwyższym poziomie. Pracujemy tak, żeby nasze szkolenie windsurfingowo - kitowe było przyjemne i efektywne. Poza wiedzą i umiejętnościami, chcemy zadbać o Wasze jak najlepsze samopoczucie i niezapomniane wspomnienia. Czas, spędzony z nami da Wam mnóstwo witalnej energii, rozładuje wszelkie codzienne napięcia, a co najważniejsze spędzicie go w doborowym towarzystwie, które nie tylko nauczy Cię pływać na desce ale zaszczepi plan na ciekawe życie.

Water Sport Center

  ocena 0

0 oceniających

www.watersportcenter.pl 

ul. Camping Chałupy 6, 84-120, Chałupy

Tel: 514-261-218 lub 501-345-341

Water Sport Center to przede wszystkim odpowiedni klimat do aktywnego wypoczynku. Po udanej sesyjce na wodzie można zrelaksować się na wygodnych pufach i leżakach wśród egzotycznych palm w naszym chill out zone. Porozmawiać z przyjaciółmi przy miłych dźwiękach muzyki. Odpocząć od stresu i hałasu.

MASTERSurf (camping Chałupy 3)

Szkoła windsurfingu MASTERSurf jest kontynuatorką dobrych tradycji swej poprzedniczki – Szkoły SURFED Edwarda Cabana. Duże doświadczenie pozwala twierdzić, iż atutami oferty naszej szkoły, decydującymi o jej nieprzeciętnej atrakcyjności są m.in. gwarantowany wysoki poziom szkolenia i zarazem szybki postęp umiejętności kursantów.
Oferujemy zróżnicowaną ofertę kursową w zakresie poziomów sprawności – początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany. W procesie szkolenia wykorzystujemy pomoce audiowizualne, a fotografie i filmy stają się później fantastyczną pamiątką poobozową każdego uczestnika. Fotki na tej stronie przedstawiają naszych uczestników. Wysoko kwalifikowani instruktorzy, będący absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, ze swoim 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu obozów windsurfingowych, zapewniają indywidualne podejście do uczestników, wspaniałą atmosferę na zajęciach co skutkuje sukcesem szkoleniowym każdego kursanta. Gwarantujemy uczestnikom profesjonalną, całodobową opiekę, a w czasie wolnym oraz w dniach bezwietrznych organizację czasu wolnego. U nas nie ma czasu na nudę! :)

Kite Instruktor (camping Kaper)

 ocena 0

0 oceniających

84-131, Jastarnia / Chałupy

Kitesurfing to wspaniały sport dla każdego, za jego największy atut uważamy łatwość nauczenia się go. Szkolenia prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do zarażenia się naszą pasją :-)
Profesjonalna mobilna baza kitesurfingu prowadzona przez doświadczonych instruktorów IKO dla których nauczanie i pływanie jest pasją. Ceny wszystkich kursów zawierają najnowszy sprzęt: latawce, deski, trapezy, kamizelki asekuracyjne i kaski.
Home spot: Jastarnia & Chałupy (Kemping Kaper)
Miejsca szkoleń: Półwysep Helski, Mewia Rewa, Rzucewo, Gdańsk - Sobieszewo, Dębki, Karwia i inne
Innowacyjne metody szkoleń: radio - szkolenie & downwind

Kite Academy

  ocena 0

0 oceniających

kiteacademy.pl 

ul. Portowa 10, 84-150, Hel

Tel: 690 318 770

Szkoła Kitesurfingu KiteAcademy.pl – profesjonalne kursy kitesurfingu, licencja IKO, trzy lokalizacje Chałupy, Jastarnia, Rewa, zapraszamy codziennie w godzinach 8.00 – 21.30.
Godzina nauki z instruktorem już od 80 zł. Podstawowy kurs (nauka sterowania latawcem + pierwszych startów na desce) już od 390 zł.
Co nas wyróżnia: Ponad 11 lat doświadczenia, najlepszy sprzęt marki Cabrinha, najlepsze miejsca, lokalizacja w samym centrum Jastarni, w Rewie i w centrum miejscowości Chałupy. Ponadto autorskie techniki nauki sterowania latawcem i pływania na desce. Szkoła jest w stanie nauczyć sterowania latawcem w niecałe 3 godziny. Nauka odbywa się na zasadzie intonacji - instruktor podpowiada na zasadzie „głośniej ciszej” jak poruszać barem aby utrzymać latawiec w pionie. Potem jak sterować latawcem w całym zakresie okna wiatrowego. By po około 3 godzinach przejść do pierwszych starów na desce. Dzięki sprytnej technice polegającej na jak najbliższym przyciągnięciu deski i prostowaniu nóg w odpowiedni sposób, pierwsze dłuższe ślizgi udaje się opanować w ciągu kolejnych 4 godzin.Szkolenia prowadzone są według metodyki Polskiej Organizacji Instruktorów Kitesurfingu, dzięki temu każdy otrzymuje pewność poprawnego ich przebiegu i bezpieczeństwa na wodzie. Wysokie predyspozycje do nauki oraz możliwość spędzania najlepszych chwil wśród słońca, wiatru, wody i fenomenalnych ludzi. Zapraszamy do KiteAcademy.pl

ProSurfing (WZW Jantar)

Działamy od 1994 roku. Pierwsza baza znajdowała się na Półwyspie Helskim na campingu Ekolaguna. Rozszerzając naszą działalność w 1995 roku otworzyliśmy dwie bazy: na campingu Albatros i nad jeziorem Żarnowieckim. W 1999 roku szkoła została przeniesiona do Juraty i tam ma swoją siedzibę do dzisiaj.

Jurata to największy kurort na półwyspie Helskim. Nasza szkoła znajduje się w ośrodku WZW "Jantar". Ośrodek oddalony jest o 400 metrów od centrum miasteczka, w środku sosnowego boru tej przepięknej miejscowości.

Jedną z największych atrakcji turystycznych Juraty jest molo, tłumnie odwiedzane przez turystów. Ośrodek WZW "Jantar" - Jurata posiada pawilony trzypiętrowe z pokojami 1, 2, 3 i 4 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym i rtv, kawiarnię, restaurację, fizykoterapię, bibliotekę, fitenss club, korty tenisowe, pole caravaningowe, siłownię, saunę, dyskotekę. Baza nasza usytuowana jest na przystani wodnej od strony zatoki. Szkoła posiada własne zaplecze: hangary i klatki na sprzęt, sklep, przebieralnie i natryski. Rozległa płycizna i wiatry wiejące do brzegu zapewniają duży komfort i bezpieczeństwo.

Surf Magic (camping Chałupy 6)

Nasza baza znajduje sie na Pólwyspie Helskim na kempingu Chałupy 6, który przylega bezpośrednio do miejscowości Chałupy.. Kemping za wzgledu na swoją szerokość i dogone warunki na wodzie wg wielu osób uważany za najlepszy do uprawiania windsurfingu.
Od sezonu 2005 jesteśmy oficjalnym test center żagli firmy LOFT. Szkoła posiada 25 desek firm MISTRAL i FANATIC oraz 50 pedników. Posiadamy przyczepy kempingowe do wynajęcia.
 

7 dniowy kurs: 4 h dziennie 28 godzin tygodniowo. Grupy 6-8 osobowe. Zapewniamy sprzęt windsurfingowy trapez i kapok.
Cena 570 - 650 zl w zaleznosci od terminu.
Kurs weekendowy: Intensywny kurs weekendowy- 12 h zajeć na wodzie, w tym 2 godziny samodoskonalenia, Grupy 4-5 osobowe, zapewniamy sprzęt windsurfingowy trapez i kapok, cena 280,-

WTS DeSki (camping Solar)

Przez cały sezon, od Bożego Ciała do połowy września organizujemy kursy windsurfingu na wszystkich poziomach zaawansowania i w terminach dogodnych dla naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z zakwaterowania w naszej bazie na czas kursu. Na terenie bazy znajduje się 8 drewnianych domków 4 osobowych.

BO Sport (camping Chałupy 3)

Na Półwyspie Helskim Bo Sport jest obecny od kilkunastu lat. Nasza baza sportowa znajduje się na campingu ,,Chałupy 3” w ,,Nadmorskim Parku Krajobrazowym”. Sezon nad Bałtykiem zaczyna się 1 maja, a kończy 30 września. Półwysep Helski stał się bardzo popularnym miejscem dla amatorów sportów wodnych szczególnie windsurfingu, kitesurfingu i katamaranu. Infrastruktura turystyczna z roku na rok poprawia się i w niektórych dziedzinach jest na poziomie europejskim. Oferta kursów sportowych, wypożyczalni sprzętu wodnego, lekcji windsurfingu, kita i katamaranów jest bardzo bogata.

Akademia KiteSurf (camping Chałupy 3)

Akademia KiteSurf to jedna z najstarszych szkól kitesurfingu na Pólwyspie Helskim, która zostala stworzona z myślą o ludziach kochajacych sport, adrenaline i poczucie swobody. Szkoła powstała juz w 1999 roku, a osoba która za tym wszystkim stoi jest jeden z prekursorów kite'a w Polsce -> Donat Raczkowski, a obecnie wlascicielem jest Marcin Popów. Dzięki temu kemping Chalupy 3 pozostaje mekką polskiego kitesurfingu.

Mega Surf

  ocena 0

0 oceniających

ul. camping POLARIS, 00-000, półwysep helski

Tel: +48 605 199 199, +48 58 622 45 71

Kite Resort

 ocena 5

1 oceniających

www.kiteresort.pl/ 

ul. Teren Portu Chałupy, 84-100, Chałupy

Tel: 722 101 333

czynne: W SEZONIE

Prowadzimy szkolenia w zakresie kitesurfingu od 2005 roku. W sezonie 2006 otworzyliśmy szkołę kite?a, którą z każdym rokiem rozwijamy. W tym czasie wyszkoliliśmy ogromną liczbę zadowolonych klientów. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i dbałość o najwyższe standardy świadczonych usług. Szkolenie prowadzone jest według dyrektyw międzynarodowej organizacji kitesurfingu IKO. Nasi instruktorzy odznaczają się dużą wiedzą i doświadczeniem zarówno w nauczaniu kitesurfingu jak i samym lataniu.

Surf to Fly (zatoka Pucka)

Co mnie charakteryzuje?
Miłość do wiatru i wody, a konkretnie połowę swojego dotychczasowego życia z pasją zajmuję się różnymi sportami wietrzno – wodnymi:
Były zawodnik Miejskiej Bazy Sportów Wodnych w Giżycku (1999 – 2009), w tym kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski w Windsurfingu Lodowym (2000 III m kategoria UKS, 2001 III m. młodzicy, 2004 II m. juniorzy oraz klasyfikacja generalna)
Windsurfing – pływam od 1999, uczę od 2000
Żeglarstwo – pływam od 2001, uczę od 2002
Kitesurfing – pływam od 2010, uczę od 2012

Kitesurfing jest tym sportem, który w ostatnich latach szczególnie zafascynował mnie swoim potencjałem, w tym przede wszystkim łatwością skoków i latania-nawet przy płaskiej wodzie oraz surfowania po otwartym morzu w warunkach wave.

Kursy kitesurfingu stanowią główną domenę szkoły Surf to Fly.

Water Sport Center

 ocena 0

0 oceniających

ul. Hallera, 84-120, Kuźnica

Tel: 731 754 292

Water Sport Center to przede wszystkim odpowiedni klimat do aktywnego wypoczynku. Po udanej sesyjce na wodzie można zrelaksować się na wygodnych pufach i leżakach wśród egzotycznych palm w naszym chill out zone. Porozmawiać z przyjaciółmi przy miłych dźwiękach muzyki. Odpocząć od stresu i hałasu.

Szkolenia odbywają się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa na akwenie o prestiżowej klasie A0. Dodatkowo spot obserwowany jest przez ratowników i patrolowany przez nasze motorówki.

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
 • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
 • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
 • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
  W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
 • Aby zminimalizować schowek, kliknij na     
 • Aby ukryć schowek, kliknij na     
 • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.