wróć do listy obiektów »

BEACH BAR - Hel (Półwysep Helski)

Jesteś zalogowanyX

 

Dziękujemy za dodanie opinii!

Zachęcamy do oceny innych obiektów, restauracji, klubów oraz atrakcji turystycznych

Zamknij

Jesteś zalogowanyX

 

Dziękujemy za dodanie opinii!

Jeœli masz ochotę dodaj kolejne opinie o jedzeniu, noclegach, atrakcjach...

A teraz dajemy Ci kartę rabatowš Fresh Zone, dzieki której uzyskasz zniżki na atrakcje turystyczne !

kliknij w obrazek, aby pobrać e-kartę w PDF

 

Zamknij

Dodaj opinię o obiekcieX

Oceń standard lokalu według kryteriów

(zaznacz tylko te kryteria, które dortyczą tego obiektu)

Napisz rezencję o obiekcie:

dodaj opinię

Komu polecasz ten obiekt?

Aby dodać opinię, zaloguj się:X

BEACH BAR

 ocena 0

0 oceniających

www.beachbar.pl 

ul. Rybacka 33 ; Jastarnia 84-140

Tel: 515151514

czynne: CAŁY ROK

Opis:

BEACH BAR zapełnia lukę na mapie imprezowej Półwyspu Helskiego. To miejsce które zrelaksuje ciało i roztańczy umysł. Tworzymy miejsce w którym dominować będą nowoczesne, popularne nurty muzyczne. Mówimy tutaj o muzyce klubowej : House, Disco,Electro - do szaleńczej zabawy , ale również Ambient i Chillout dla uspokojenia ducha.
Zaplanowaliśmy również duże wydarzenia , jak koncerty znanych gwiazd, zawody sportowe,które w zamiarze mają przyciągnąć turystów na całodniowe imprezy.
BEACH BAR koncentruje różne rodzaje działalności rozrywkowej i turystycznej :koncerty, clubbing, wydarzenia kulturalne, zawody sportowe, nauka sportów wodnych i rekreacja, czynny odpoczynek a przede wszystkim miejsce spotkań ciekawych ludzi.
Idea programowa w dużym stopniu opiera się na dostarczeniu zabawy turystom w każdym wieku, ze szczególnym naciskiem na imprezy muzyczne i noce klubowe.
Sezon 2006 będzie pierwszym dla tego miejsca. Stąd, ważnym jest zbudowanie pozytywnego wizerunku miejsca. W ciągu przeszło 90 dni funkcjonowania zagrają tu cenieni Polscy i zagraniczni producenci związani z elektroniczną i czarną muzyką klubową.
Zaplanowaliśmy kilka dużych koncertów ze znanymi gwiazdami Polskiej sceny pop. Kolejnym krokiem do osiągnięcia naszych celów będzie mnogość imprez sponsorowanych, bądź związanych z wydarzeniami sportowymi odbywającymi się na półwyspie takimi jak: Mistrzostwa
KITEBOARDING, WINDSURFING , DIVING.
Liczne, planowane atrakcje takie jak warsztaty SALSA CLUB-u, czy szkoła WINDSURFINGU i NURKOWANIA, imprezy na piasku, odbywać się będą na terenie obiektu.
Dzięki ciekawym wydarzeniom i progresywnej promocji chcemy aby miejsce stało się głównym celem turystów spędzających wakacje na Półwyspie Helskim. Promocja obejmie również duże miasta takie jak Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Poznań, Kraków.
Miejsce będzie promowane na całym Wybrzeżu .Zakładamy, że wydarzenia z wysokiej klasy artystami przyciągać będą ludzi z bardziej oddalonych części Polski.

Opis obiektu
Dawna baza portowa zarządzana przez Ligę Obrony Kraju a dzisiaj dzierżawiona przez Europejskie Konsorcjum Projektowe, położona na 6000 m2 z dojściem do morza od strony zatoki.
Baza składa się z Hangaru szkutniczego (800 m2), Sun baru (100m2) usytuowanego na tarasach na wodzie, ogródka letniego (600m2) położonego również na tarasach na wodzie, terenu okalającego
i cypla wychodzącego w morze od strony Zatoki Puckiej.

 

Średnia ocena 

0 / 5

dodaj opinię

Dodaj pierwszą opinię o tym obiekcie!

Średnie oceny obiektu

Standard obiektu:

jedzenie / napoje

wystrój

obsługa

jakość do ceny

Opinie gości

Ta reklama została wyświetlona: 84370 razy

wróć do listy obiektów »
obiekt,BEACH BAR,a1abaec9,410.html,f:,g:,