najnowsze oferty !

Ogłoszenia - praca

Szukaj w ogłoszeniach

Kasjer Sprzedawca Hel

data utworzenia: 2016-02-23

data wygaśnięcia: 2016-03-01

adres:

email:natalia.rapczynska@polomarket.pl

nr telefonu:518010334

www:

miasto:

treść ogłoszenia

Szukamy usmiechnietych, lubiacych kontakt z ludzmi kobiet i mezczyzn do pracy w supermarkecie, których zatrudnimy na stanowisko

KASJER SPRZEDAWCA
Hel

• Posiadasz ksiazeczke do celów sanitarno-epidemiologicznych?
• Jestes dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym?
• Posiadasz wyksztalcenie min. zawodowe?

Jezeli na wszystkie pytania odpowiedziales TAK- koniecznie dolacz do naszego zespolu
Dla nas licza sie1 chesci do pracy oraz Twój usmiech-)

Opis stanowiska
•obsluga Klienta na sali sprzedazy,
•obsluga kasy fiskalnej,
•dbanie o prawidlowa jakosc i ekspozycje towarów,
•prace porzadkowe

Oferujemy
•prace w najwiekszej polskiej sieci handlowej,
•zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
•premie,
•jasno okreslone wymagania.

Jesli zainteresowala Cie nasza oferta, aplikuj !

Administratorem danych jest POLOmarket Sp. z o.o. z siedzib&#261 w Pako&#347&#263 88-170, Giebnia 20 Dane zbierane s&#261 dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost&#281pu do tre&#347ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre&#347lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowi&#261zkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na
  • Aby ukryć schowek, kliknij na
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.