Polak nad Bałtykiem - Oszczędności z Kartą Zniżkową

Polak nad Bałtykiem - Oszczędności z Kartą Zniżkową

Zniżki na jedzenie i atrakcje
Karta zniżkowa to doskonały sposób na jeszcze bardziej ekonomiczne wakacje nad polskim morzem. Daje ona możliwość korzystania z obniżonych cen w restauracjach, barach, a także przy wynajmie sprzętu wodnego, rowerów, gokartów i wielu innych atrakcjach. Zniżki mogą sięgać od 5% do aż 30%, co naprawdę robi różnicę w portfelu!

Karta działa dla maksymalnie 5 osób z rodziny, jest wielorazowego użytku i ważna aż do końca sezonu 2023. To oznacza, że możesz ją wykorzystywać podczas każdej wizyty nad morzem przez cały ten czas.
Oszczędzaj nawet 650 zł podczas urlopu
Ile można zaoszczędzić, korzystając z karty zniżkowej? Odpowiedź może Cię zaskoczyć! Dzięki niej możesz zaoszczędzić nawet 650 zł podczas swojego urlopu. To dodatkowy budżet na dodatkowe atrakcje, pyszne jedzenie czy zakupy pamiątek.
Wiele miejscowości, jedna karta
Ale to jeszcze nie koniec! Kupując kartę zniżkową dla jednej miejscowości, otrzymujesz także dostęp do zniżek w innych nadbałtyckich miejscowościach. Na przykład, zakupując kartę dla Jastarni, możesz korzystać z zniżek także w Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Karwi, Jastarni, Juracie, Dębkach czy Krynicy Morskiej. W Dębkach sama karta honorowana jest w około 60 miejscach, a uwzględniając inne miejscowości, zniżki dostępne są już w aż 220 miejscach!
Jak zakupić kartę zniżkową?
Zakup karty zniżkowej jest prosty i wygodny. Możesz to zrobić online, a kartę otrzymasz e-mailem zaledwie 2 minuty po zakupie. Jeśli posiadasz kod rabatowy, warto go użyć, aby jeszcze bardziej obniżyć cenę.


Tutaj więcej informacji o naszej karcie: KARTA ZNIŻKOWA - KLIKNIJ TUTAJ


Jeśli więc planujesz wakacje nad polskim morzem, nie tylko ciesz się jego pięknem, ale także korzystaj z możliwości oszczędności dzięki karcie zniżkowej. To doskonały sposób na jeszcze bardziej udany i ekonomiczny urlop nad Bałtykiem. Kup swoją kartę już teraz i ciesz się wszystkimi atrakcjami, jakie nadbałtyckie miejscowości mają do zaoferowania!


Dołącz do naszej grupy miłośników Jastarni na Facebook: KLIKNIJ TUTAJ

czytaj więcej - kolejne ciekawostki na temat półwyspie Helskim

Galerie Hel

Najnowsze oferty noclegów na półwyspie Helskim:

www.hel.pl 2024