Reklamę ogląda obecnie: 9 osób
Honorujemy kartę Hel (i inne z rodziny kart)
Ostatnia aktualizacja oferty:12/06/2024

Motylarnia w Helu [-10% z kartą]

Kuracyjna 1, Hel

strona www
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową PółWYSEP HELSKI (-10%)
10 % rabatu na bilet wstępu 23 zł
20.7 zł

Opis

Odkryj Motylarnię Hel – Twoje okno na egzotyczny świat motyli. W naszej motylarni, położonej w sercu Helu, zanurzysz się w tropikalnym raju, gdzie egzotyczne motyle swobodnie fruwają wokół Ciebie, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

 

Motylarnia Hel to więcej niż atrakcja turystyczna; to pasja i miłość do natury, przekształcone w niezapomniane doświadczenie dla każdego odwiedzającego. Przygotuj się na stałą, tropikalną aurę i niezwykłe spotkania z motylami, które mogą przysiąść na Twoim ramieniu, gdy założysz jaskrawe ubrania.

 

Nasza motylarnia to nie tylko przestrzeń dla entuzjastów egzotycznych gatunków. To także azyl dla tych, którzy pragną odkryć piękno przyrody, poczuć wolność i zrelaksować się wśród błogich chwil. Motylarnia Hel zaprasza na spacery pośród różnorodnych gatunków motyli, które możesz podziwiać bez barier, takich jak siatki czy szyby. Daj się skusić na interaktywną przygodę, gdzie możesz dotknąć motyli, jeśli zdecydują się one na Ciebie przylądować.

 

Zwiększ swoje szanse na bliskie spotkanie z egzotycznym motylem, wybierając kolorowe i lekkie ubrania, które sprawią, że staniesz się częścią tego czarującego świata. Motylarnia Hel – miejsce, gdzie każdy może poczuć się jak w bajce, otoczony przez piękno i gracje fruwających motyli. Zapraszamy do odwiedzenia nas i stworzenia niezapomnianych wspomnień wśród naszych kolorowych skrzydlatych przyjaciół.

Jesteśmy czynni codziennie w godzinach 10-18

Ta reklama została wyświetlona : 538 razy

Oceny i opinie turystów:

Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!

zadzwoń

www.hel.pl 2024